۱۰۰۰ بسته لوازم خانگی و ایجاد ۳۵۰۰ فرصت شغلی هدیه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به سیل‌زدگان خوزستانی

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا،‌محمد مخبر؛ رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در آیین اهدای ۱۰ هزار بسته لوازم خانگی به مردم سیل‌زده خوزستان و بهره‌برداری از ۱۸۸۶ طرح اشتغالزایی اجتماع‌محور و ۴۲۳۷ پروژه عمرانی برکت که امروز با حضور آیت‌الله حیدری؛ نماینده خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، غلامرضا شریعتی؛ استاندار خوزستان و دیگر مسئولان استانی در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: سه سال پیش قرار گذاشتیم به نیت ۲۳ هزار شهید خوزستان در این استان شغل ایجاد کنیم؛ در حال حاضر ۲۵ هزار شغل در ۳۲ منطقه استان خوزستان ایجاد شده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) یادآور شد: در حادثه سیل هم جزو نخستین دستگاه‌هایی بودیم که در استان حضور یافتیم و ۱ میلیون قلم جنس اعم از چادر، پتو، چکمه و … توسط قرارگاه مرکزی و ۱۴ پایگاه بین مردم توزیع کردیم.

مخبر دغدغه اصلی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) را اقدامات بعد از سیل دانست و تصریح کرد: ۱۰ هزار بسته لوازم خانگی با معرفی استاندار بین سیل‌زدگان توزیع خواهد شد و ستاد اجرایی در تهیه این بسته‌ها هیچ مشکلی ندارد.

وی تحویل ۲ هزار دام سبک و ۱۰ هزار بسته لوازم‌التحریر به سیل‌زدگان خوزستانی را از دیگر اقدامات ستاده اجرایی فرمان امام (ره) عنوان کرد و گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ شغل مستقیم در نقاط مختلف استان توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ایجاد خواهد شد که اگر غیر مستقیم نیز توسعه یابد، جمعا به ۸ هزار شغل خواهد رسید.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به همکاری با بنیاد مسکن برای بازسازی و تعمیر ۲۰ هزار واحد مسکونی در مناطق سیل زده سراسر کشور افزود: با تحویل‌گیری کالا تا پایان اردیبهشت ماه به وعده خود در خصوص توزیع لوازم خانگی و لوازم تحریر عمل می‌کنیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *