مرگ مرد میانسال بر اثر ریزش آوار در پاساژ متروکه

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر ریزش مرگبار آوار در محله یافت‌آباد درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۰۰:۵۳ بامداد امروز حادثه آوار در یک ساختمان در محله یافت‌آباد، خیابان مدائن به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان سه طبقه قدیمی با کاربری پاساژ و انبار بود که بیشتر مغازه‌ها خالی و به محلی برای استراحت رانندگان و کارگران تبدیل شده بود.

وی افزود: اطلاعات اولیه حاکی از آن بود افرادی زیر آوار محبوس هستند که همزمان با رسیدن آتش‌نشانان، یک نفر توانسته بود خودش را از زیر آوار خارج کند و اعلام کرده بود فرد دیگری زیر آوار محبوس است.

به گفته ملکی با توجه به وضعیت ناایمن و احتمال ریزش دیوارها و بخشهای اطراف، آتش‌نشانان ایمن‌سازی لازم را انجام داده و پس از مدتی تلاش موفق شدن مردی حدوداً ۵۵ ساله را از زیر آوار خارج کند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: پس از تحویل فرد مصدوم به عوامل اورژانس مشخص شد وی بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

 ملکی متذکر شد: در نهایت آتش‌نشانان پس از اطمینان از اینکه کسی زیر آوار نمانده به عملیات خود پایان دادند و در ساعت ۲:۱۹ بامداد پس از تحویل محل حادثه به عوامل انتظامی به ایستگاه‌های خود بازگشتند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *