تحقیق و تفحص از موسسه همشهری تشریح شد

الهام فخاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم  اظهار کرد: در بحث همشهری گرچه شکایتی علیه بنده مطرح شد، ولی خوشبختانه لطمه‌ای به روند پیگیری بحث وارد نشد. شکایتی را مطرح کرده بودند و مواردی را درج کرده بودند که نکته خاصی از آن متبادر نمی‌شد. شائبه آن را مطرح کرده بودند که نسبت به شخص خاصی آمار و ارقام و یا مسائل مطرح شده که در واقع تاکید و دقیق‌سازی همه ما این بود که بحث ما فرایندها و عملکردهاست و تلاشمان هم برای اصلاح فرایندها و عملکردهاست.

وی تصریح کرد: بحث ما بحث اشخاص نبوده و نیست.در همین راستا کمیته در ساختار حقوقی خود به کارش ادامه می‌دهدو جلسات تخصصی و بخش کارشناسی کار را به پیش برده است.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران ادامه داد: به هر حال با توجه به این که اولین تحقیق و تفحص شوراها هم هست نیاز هست گزارش با دقت و حساسیت بیشتری تهیه شود و تلاش بر این هست که در کنار گزارش وضعیتی که می‌آید پیشنهاد اصلاح فرآیندها هم مدون شود و همراه با تغییرات اصلاحی باشد.

فخاری گفت:به هر حال متاسفانه بحث‌هایی که مطرح شده پیش از اقدام با شورا درمیان گذاشته نشده بود. در حال برگزاری جلساتی با مدیرعامل موسسه هستیم. به هر حال هر نوع قرارداد جدید باید با در نظر گرفتن و لحاظ شدن حقوق مادی و معنوی مجموعه موسسه و فعالانی که طی سال‌های طولانی نشریات و روزنامه را سرپا نگه داشته‌اند و به ویژه نشریاتی که هم با تیراژ بالا، حفظ مخاطب و در واقع با محتوای مناسب و رو به آینده پیش روند، انجام گیرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *