آتش‌سوزی در سوله ۷۰۰ متری تولید مبل و صندلی

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید مبل و صندلی در جاده ساوه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۴:۳۸ امروز حادثه آتش‌سوزی در کارگاه تولید مبل و صندلی در جاده ساوه، خیابان گلدسته به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تجهیزات لازم و تانکر آب به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه مجتمع کارگاهی بود که چندین سوله و کارگاه داخل آن در مجاورت هم فعالیت می‌کردند، یکی از این سوله‌ها به وسعت حدودی ۷۰۰ متر که دارای سقف کاذب و شیروانی بود و داخل آن مقدار زیادی مواد تولید شده مانند میز، صندلی و… وجود داشت، دچار حریق شده بود.

وی خاطرنشان کرد: در مجاورت همین سوله یک انباری دیگر تقریباً به همان وسعت با سقف شیروانی و نامناسب قرار داشت که داخل آن نیز لوازم تولید شده وجود داشت و آتش به آن سوله نیز سرایت کرده و شعله‌ور بود.

ملکی افزود: آتش به سرعت در حال سرایت به سایر سوله‌ها بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند و آتش را تحت کنترل خود درآوردند همچنین سقف هر دو سوله بر اثر شدت حرارت تخریب  و در بخشهایی دِفرمه شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: در این حادثه مصدوم نداشیتم اما خسارات زیاد مالی برجای ماند؛ هم‌اکنون نیز آتش خاموش شده و آتش‌نشانان مشغول لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه هستند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *