خط و نشان پلیس برای قلیان‌سراهای غیرمجاز

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پلیس پایتخت، سردار حسین رحیمی با اشاره به زلزله تاسف بار استان کرمانشاه این مصیبت را تسلیت گفت و از تلاش‌های عقیدتی سیاسی پلیس تهران در جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی کارکنان تقدیر کرد.

وی از تلاش‌های پلیس پیشگیری و کلانتری‌ها در اجرای مستمر طرح رعد تشکر کرد و با بیان اینکه اجرای این طرح‌ها موجب افتخار و عزت پلیس تهران می‌شود افزود: اولویت کاری در کلانتری‌ها انضباط و آموزش، اطلاعات محوری و اشراف به جرائم حوزه استحفاظی و عملیات محوری و کشف جرائم است و بر اثربخشی واحدهای گشتی کلانتری‌ها در محلات به جهت ارعاب مجرمان و آرامش شهروندان تاثیر دارد.

رئیس پلیس پایتخت ضمن ابراز تقدیر از تلاش‌های پلیس آگاهی اظهار داشت: شهروندان به پلیس آگاهی باور دارند و این پلیس در پایتخت قادر است پیچیده ترین جرائم را کشف کند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص برخورد با قلیان‌سراها اعلام کرد: به غیر از قلیان‌سراهایی که مجوز قانونی دارند و قوانین و مقررات را رعایت می‌کنند با قلیان‌سراهای غیر مجاز برخورد می‌کنیم.

رحیمی تاکید کرد: با آن دسته از قلیان سراهایی نیز که تنباکوهای اعتیاد آور عرضه می‌کنند برخورد می‌شود چرا که این تنباکوها سلامت روانی و جسمی جامعه را به مخاطره می‌اندازند و موجب شیوع بیماری می‌شوند.

وی از اجرای طرح برخورد با صنوفی که شئونات اسلامی را رعایت نمی‌کنند خبر داد و به هماهنگی‌های بسیار خوب پلیس و دادستان تهران و سایر مقامات قضایی اشاره کرد.

رئیس پلیس پایتخت از تلاش‌های پلیس راهور در مدیریت ترافیکی شهر تهران و نیز پلیس مبارزه با مواد مخدر در کشفیات اخیر تشکر کرد و در پایان تاکید داشت قطعاً این ماموریت‌ها موجب رضایتمندی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و شهروندان می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *