آتش‌سوزی گسترده چندین سوله در خیابان شهید رجایی + فیلم

سید حلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر آتش‌سوزی گسترده چندین سوله در خیابان شهید رجایی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۴:۵۶ ظهر امروز آتش‌سوزی گسترده انبار کالا در خیابان شهید رجایی، خیابان ستاره به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که با توجه به تعدد تماس شهروندان، در لحظات اولیه آتش‌نشانان ۶ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه چندین تانکر آب و خودورهای حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان در کمتر از سه دقیقه به محل حادثه رسیدند، خاطرنشان کرد: همزمان با حضور آتش‌نشانان عوامل ستاد بحران شهرداری منطقه ۱۶ در محل حادثه حاضر شدند و مشغول کمک شدند، محل حادثه یک گاراژ بزرگ بود که چندین باب سوله کوچک و بزرگ با سقفهای قدیمی، آجری و شیروانی و به متراژ‌های مختلف در آن وجود داشت همچنین داخل همه سوله‌ها پر از ظروف فلزی آشپزخانه مانند کاسه و بشقاب بود.

وی ادامه داد: زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند چهار سوله کاملاً شعله‌ور و آتش در حال سرایت به سایر سوله‌ها بود همچنین داخل یکی از سوله‌ها که آتش در حال سرایت به آن بود مقدار زیادی فرشهای گرانقیمت وجود داشت که سرایت آتش به آن می‌توانست خسارات مالی را چندین برابر کند.

ملکی با بیان اینکه سقفهای سوله‌ها به علت شدت حرارت آتش‌سوزی تخریب شده بود، تصریح کرد: آتش‌نشانان از چند طرف عملیات را آغاز کرده و آتش را تحت کنترل خود درآوردند، هم‌اکنون نیز آتش‌نشانان در حال لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه هستند و تا به این لحظه مورد مصدومیت و تلفات جانی در این حادثه نداشتیم.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران متذکر شد: کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در روزهای گذشته از این مرکز بازدید کرده و اخطارهای ایمنی را به صاحبان آنها داده بودند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *