«قند خون» و گلریزان برای کارگران قند ورامین

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، در این مراسم که شب گذشته در تماشاخانه باران برگزار می‌شد، شخصیت‌هایی چون محمدرضا یوسفی، فرماندار ورامین، علیرضا محجوب، نماینده مردم تهران در مجلس، امیر آقایی، فرزاد حسنی برگزار شد.

در این مراسم یوسفی ابعادی از تعطیلی کارخانه قند ورامین را برای حاضران مطرح کرد و مدعی شد سیاست دولت در این است که واردات شکر و قند متوقف شود و در عوض تولید داخلی افزایش پیدا کند.

وی پس از تماشای نمایش «قند خون» که به تعطیلی کارخانه قند ورامین و مشکلات کارگران آن می‌پرداخت از حل مشکل این کارخانه خبر داد که قرار است موقتاً در ۱۵ آبان گشوده شود و کارگردان سریع‌تر ساماندهی شوند. او از تأسیس یک کارخانه روغن‌کشی خبر داد که منتقل شوند.

البته گفته‌های فرماندار ورامین از نظر برخی از اهالی ورامین ناشدنی توصیف شده است. این نظرات در فضای مجازی منتشر شده است.

 

 

در این مراسم شخصیت‌هایی چون محجوب، آقایی و حسنی به شکل نقدی در گلریزان شرکت کردند. همچنین هنرمندان و شخصیت‌هایی چون شمسی صادقی، باران کوثری، فهیمه امن‌زاده، مهرداد رایانی مخصوص، خیام وقار کاشانی، لیلی فرهادپور، مریم رودبارانی، مسعود کیایی، فرید حسینی، فرزاد حسنی، رویا میرعلمی، فهیمه نجمی، بهرام تشکر، رضا دادویی، کیوان اسماعیلی، عماد قلی‌پور، بیژن افشار، نوشین جعفری، فرهاد جاوید، جواد پورزند، محمد نادری، امیر آقایی، سیروی همتی، ویدا گلبن، بیتا معیریان، یکتا ناصر، زهرا داوودنژاد، آناهیتا همتی، مهرداد کوروش‌نیا، ابراهیم پشت‌کوهی، حسام محمودی، بهروز خوش‌رزم، علیرضا کریمی، رضا رضوی، السا فیروزآذر، باقر سروش، نرگس نیک‌سیرت، مسعود رحیمی، حمید خرم‌طوسی، رحمت امینی، مریم کاظمی، معصومه کریمی، علی اصغری، کوروش سلیمانی، نازنین کریمی، سارا رسول‌زاده، نسرین درخشان‌زاده و … در این امر خیر شرکت کردند.

فرماندار ورامین نیز قول داد به بازیگران این نمایش سفر مشهد هدیه دهد و یکی از کارگردان کارخانه که وضعیت نامساعد جسمانی دارد را به بیمارستان منتقل کند.

«قند خون» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج و بازی الهام شعبانی، ارسطو خوش‌رزم و پریا وزیری پس از اجرا در تئاتر شهر برای مدتی در تماشاخانه باران روی صحنه رفت که شب گذشته به اجراهای خود پایان داد.

این نمایش به شکل مستقیم به داستان تعطیلی کارخانه مشهور قند ورامین می‌پرداخت.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *