نجات ۴۰ نفر از آتش‌سوزی در یک مجتمع تجاری

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام خبر آتش‌سوزی در یک پاساژ در میدان امام خمینی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۱:۵۲ امروز آتش‌سوزی در یک باب مغازه در میدان امام خمینی، پاساژ لباف به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ۳ ایستگاه آتش‌نشانی همراه با خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران ادامه داد: محل حادثه یک باب مغازه با کاربری خرید و فروش لوازم صوتی و تصویری بود، در طبقه فوقانی مغازه انباری به وسعت حدودی ۴۰ متر وجود داشت که در آن پر از کالاهای صوتی و تصویری بود و به هنگام رسیدن آتش‌نشانان کاملا شعله‌ور بود.

وی خاطرنشان کرد: آتش به سردر و تابلوی مغازه کناری نیز سرایت کرده و در حال گسترش بود که آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و از گسترش بیشتر حریق جلوگیری کردند.

ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان حدود ۴۰ نفر از مردم و کسبه که در طبقه همکف و در مغازه‌های اطراف حضور داشتند را به سلامت از داخل پاساژ خارج کردند، در این حادثه مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشتیم، آتش خاموش شد و آتش‌نشانان در حال مراجعت به ایستگاه‌های خود هستند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *