ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در جاده‌های شمالی/ چالوس یک‌طرفه می‌شود

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار کرد: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی و تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس در محورهای مواصلاتی کشور، شاهد ترافیک سنگین در محور کرج چالوس از ابتدای این محور تا کیلومتر ۵ آن هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: این شرایط در محدوده چلاو و گزنک نیز مشاهده شده و در این محور نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال هستیم.

وی با بیان اینکه ترافیک سنگین در مقاطعی از محورهای تهران کرج و کرج قزوین ترافیک سنگین گزارش شده است ادامه داد: علاوه بر این موارد در حال حاضر در هر دو مسیر رفت و برگشت آزادراه قم نیز شاهد ترافیک پرحجم هستیم.

رحمانی با اشاره به ترافیک پرحجم و افزایش سفرهای در برخی محورهای مواصلاتی همزمان با نزدیک‌تر شدن به روزهای پایانی تعطیلات تابستانی گفت:‌ با توجه به افزایش تقاضای سفر و بازگشت مسافران در روزهای پایان هفته جاری، به مسافران توصیه می‌کنیم تا با مدیریت زمان، بازگشت خود را به روزهای پایانی موکول نکنند و با برنامه‌ریزی‌، زمان بازگشت خود را به نحوی مدیریت کنند که در روزهای ۳۰ و ۳۱ شهریور در جاده‌ها نباشند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در پایان با اشاره به بازگشت مسافران از شهرهای شمالی گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده تردد در مسیر جنوب به شمال محور کرج چالوس از ساعت ۱۵ تا ۲۴ ممنوع بوده و تردد در این محور از ساعت ۱۸ به صورت یکطرفه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *