کسب مدال برنز در مسابقات جهانی توسط دانش‌آموز دونده سیستان‌وبلوچستانی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم منتخب دو میدانی دانش‌آموزان کانون قهرمان‌های کشور در مسابقات جهانی دانش‌آموزی جهان در کشور فرانسه رتبه نخست را کسب کرد.

در این دوره از مسابقات تیم ایران متشکل از «عبدالرحیم درزاده در ۸۰۰ متر»، «محمود منصوری در پرتاب دیسک»، «دانیال صفی در پرتاب دیسک»، «رضا کفایتی در۴۰۰ متر و پرش طول»، «علی سلامتیان در پرش طول و ۱۱۰متر با مانع» و «علیرضا خالدی در ۱۱۰ متر با مانع و پرش طول»، در پی دو روز رقابت، به مقام قهرمانی رسید. 

در همین رابطه، علی مرادی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان گفت:دانش آموز بمپوری عبدالرحیم درزاده عنوان سومی دوومیدانی دانش آموزی جهان را به خود اختصاص داد.

وی اظهار کرد: دانش آموز عبدالرحیم درزاده هنرجوی هنرستان خاتم الانبیاء(ص)بمپور درمسابقات دوومیدانی دانش آموزان جهان که در کشور فرانسه برگزارشد، مدال برنز راکسب کرد.

مرادی تصریح کرد: مسابقات دانش آموزی جهان به میزبانی کشور فرانسه و باحضور ۶۴ دونده برگزارشد و عبدالرحیم درزاده با رکورد یک دقیقه وپنجاه ثانیه در دوی ۸۰۰ مترمقام سومی دانش آموزی جهان را از آن خود کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *